Atribuită Cumpărare directă

conform comanda nr. 1765/03.08.2021

Număr anunț
DA28510194
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
MULTIPLEX CLIMA COMPANY S.R.L. (CUI 22078507)
Cod CPV
50730000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.440 RON
Valoare atribuită
63.440 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.440 RON

din 63.440 RON estimat