Atribuită Cumpărare directă

Servicii genotipare ovine

Număr anunț
DA28609818
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
98300000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.010 RON
Valoare atribuită
37.010 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.010 RON

din 37.010 RON estimat