Atribuită
Cumpărare directă
- Varfuri de pipeta cu filtru de protectie, sterile. - Referat nr. 16358/11,08,2021, LSVSA, Buga C.; - COFINANȚAT, 58,16; - Certificat fără RNază, DNază, Pirogen, Bioburden, ATP, Inhibitori PCR, Endotoxină și ADN. Compatibile cu pipetele mecanice tacta - Documente de conformitate/calitate : Certificat de calitate şi conformitate conform normelor UE - Valabilitate /Garantie : Minim 1 an de la data achiziţiei pac. x 960buc( 10 rack x 96 buc) 7
- Număr anunț
- DA28586392
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.