Atribuită Cumpărare directă

- TIPS de 1000µl pentru PCR; - Varfuri de pipeta cu filtru de protectie, sterile, lungime 102 mm, dimensiuni (WxDxH) 450 × 255 × 90 mm. Certificat fără RNază, DNază, Pirogen, Bioburden, ATP, Inhibitori PCR, Endotoxină și ADN. Compatibile cu pipetele mecanice tacta existente in laborator Documente de conformitate/calitate : Certificat de calitate şi conformitate conform normelor UE Valabilitate /Garantie : Minim 1 an de la data achiziţiei pac. x 480 buc ( 5rack x 96 buc) X 17;

Număr anunț
DA28586142
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.250 RON
Valoare atribuită
4.250 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.250 RON

din 4.250 RON estimat