Atribuită
Cumpărare directă
PANTALON GUITAR - 3 BUC, TRICOU HANDBAL -19 BUC, SORT HANDBAL -18 BUC, BLUZA AURORA INSCRIPTIONATA - 18 BUC, RUCSAC SLOT INSCRIPTIONAT- 9 BUC, GEANTA CONNECTION INSCRIPTIONATA- 9 BUC, MINGE ULTIMATE EC 2020 2- 20 BUC, RASINA PROFCARE 500 ML -10 BUC, MINGE ULTIMATE REPLICACHAMPIONS LEAGUE 2021 2 -40 BUC
- Număr anunț
- DA28561997
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar STIINTA Bucuresti (CUI 27679699)
- Furnizor / câștigător
- DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.770 RON
- Valoare atribuită
- 13.770 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.