Atribuită Cumpărare directă

MINGE ULTIMATE CHAMPIONS LEAGUE 2021 3

Număr anunț
DA28544076
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37451900-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.319 RON
Valoare atribuită
3.319 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.319 RON

din 3.319 RON estimat