Atribuită Cumpărare directă

Agregate de cariera - cu granulatia intre 0-63 mm si transport 3x120 km.

Număr anunț
DA28652312
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
TRANSTRADE SRL (CUI 14565536)
Cod CPV
14212300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.636 RON
Valoare atribuită
6.636 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.636 RON

din 6.636 RON estimat