Atribuită Cumpărare directă

Capriori: 0,10X0,12X6 m X 14 buc = 1,00 mc Dulapi: 0,04X4m = 4,00 mc TOTAL = 5 MC

Număr anunț
DA28572144
Autoritate contractantă
COMUNA BALCANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4278027)
Furnizor / câștigător
FOR-EXPLO-TRANS SRL (CUI 17524964)
Cod CPV
03419000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.325 RON
Valoare atribuită
6.325 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.325 RON

din 6.325 RON estimat