Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inspectie tehnica periodica autovehicul integral

Număr anunț
DA34531194
Autoritate contractantă
SCOALA DE PERFECTIONARE A PREGATIRII PESONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 6752789)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.426.689 RON
Data publicării
20.11.2023 11:23
Data finalizării
21.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.426.689 RON