Atribuită
Cumpărare directă
Instalare internet 2x 1GB temporar Sepsi Arena, la eveniment István, a király / Székelyföldi Nagyprodukció, în perioadă 10.08.2021-25.08.2021 - se acordă suport tehnic (intervenție max. 1 oră) - se montează 5 Acces Pointuri Wifi în custodie - prețul include configurare rețea internă Sepsi Arena, manoperă și materiale pentru rețeaua internă temporară (cablu, switch, pat cablu)
- Număr anunț
- DA28545792
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA KONYA ADAM (CUI 4925603)
- Furnizor / câștigător
- ALTER-NET SRL (CUI 16263275)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.913 RON
- Valoare atribuită
- 4.913 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.