Atribuită
Cumpărare directă
VERIFICARE TEHNICA PERIODICA A CENTRALELOR CONFORM PRESCRIPTIILOR TEHNICE ISCIR SE EFECTUEAZA LA UN INTERVAL DE 2ANI SI CONSTA IN: - VERIFICAREA EXISTENTEI "LIVRETUL APARATULUI" SI INTOCMIREA ACESTUIA ; - VERIFICAREA INTEGRITATII APARATULUI SI MENTINERII CONDITIEI DE INSTALARE; - INCERCAREA LA PRESIUNE HIDRAULICA; - ANALIZA GAZELOR ARSE SI VERIFICAREA INCADRARII ACESTORA IN LIMITELE ADMISE ; - VERIFICAREA DISPOZITIVELOR DE CONTROL ; - VERIFICAREA DISPOZITIVELOR DE REGLARE SI SIGURANTA; -REGLAREA INSTALATIEI DE ARDERE SI MENTINEREA CONDITIILOR OPTIME DE FUNCTIONARE.
- Număr anunț
- DA28658422
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC STEFAN BANULESCU CALARASI (CUI 3797107)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.