Atribuită
Cumpărare directă
Vas de expansiune pentru centrale termice in circuitul de incalzire / instalatii de incalzire cu agent termic apa calda. Corpul este de forma circulara, confectionat din otel si protejat cu vopsea. Membrana este din cauciuc si NU se recomanda folosirea in instalatiile de apa potabila. Pozitia de montaj verticala, suspendata, cu racordare inferioara, Pretul contine manopera de montaj
- Număr anunț
- DA28658289
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC STEFAN BANULESCU CALARASI (CUI 3797107)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.