Atribuită
Cumpărare directă
1.LAMA COMPLETA 115 CM E LASER: 1 BUC. 2.HAM UNIVERSAL STIHL: 2 BUC. 3.REZERVA AUTOCUT 2.7 MM X 347 M: 1 BUC. 4.ULEI STIHL HP ULTRA, LA 1L: 8 BUC. 5.COLT 3/8 13 RS: 28 BUC 6.LANT 40 CM PICCODURO 27.5 COLTI: 1 BUC. ( pentru lant cu colt VIDIA, TREBUIE 27.5 COLTI) 7.ULEI AMESTEC 1L: 3 BUC. 8.ULEI LANT FOREST 1L: 3 BUC.
- Număr anunț
- DA28559416
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.811 RON
- Valoare atribuită
- 1.811 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.