Atribuită Cumpărare directă

Detalii Tun anti pasari Zon Mark 4: – Sunt echipamente care functionează pe bază de gaz, generatoare de explozii controlate. – Sunt alimentate cu ajutorul buteliilor ce contin gaz propan (butan/gpl). – Intervalul de timp al detonărilor se poate programa de la regulatorul de gaz inclus: minim 40 secunde – maxim 40 minute (aproximativ). – Functionează exclusiv pe bază mecanică, cu ajutorul presiunii gazului din butelie, fiind total independente de orice sursă de energie. – Functionează în orice anotimp. – Modificarea pozitiei aparatului este usoară și simplă. – Eficienta sperietorii depinde de topografia amplasamentului și numărul de bucăti instalate.- întretinere simplă, cu costuri scazute. Rol: – Aparat anti păsări și animale, care ajută la protejarea ariilor vizate și împiedică distrugerea culturilor agricole. – Se folosește cu succes pe pistele de decolare/aterizare din aeroporturi sau aerodromuri. – Sperietoarea ajută și la reducerea riscului de împraștiere a diferitelor boli, purtate de păsările dăunătoare.sperietoare pasari, sperietori pasari, sperietoare ciori, sperietoare grauri, sperietoare pentru ciori. Sistem: Sperietoare tun anti păsări și animale cu regulator de gaz, prevăzut cu picioare metalice (detașabile) pentru pozitionarea la aproximativ 30cm de sol (se livrează gata de utilizare). Nu include: Butelie cu gaz propan (butan/gpl) ce se poate achizitiona de la distribuitorii zonali și nu este inclusă în pret. Sperietoare animale, sperietoare porci mistreti,

Număr anunț
DA28497737
Autoritate contractantă
Oras Teius (CUI 4561960)
Furnizor / câștigător
OZON COMPANY SRL (CUI 18642054)
Cod CPV
39300000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344 RON
Valoare atribuită
1.344 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344 RON

din 1.344 RON estimat