Atribuită Cumpărare directă

1 Tehnologie farm. I Ed 2017 229,00 Buc 1 218,10 2 Tehnologie farmaceutica II Ed II 229,00 Buc 1 218,10 Discount pe toate articolele precedente -87,24

Număr anunț
DA28559379
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
EDITURA POLIROM SA (CUI 12280354)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348 RON
Valoare atribuită
348 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348 RON

din 348 RON estimat