Atribuită
Cumpărare directă
1. Apa Minerala Carbogazoaza Izvorul Minunilor - 2 litri (333bax = 1998 buc - 1.93 lei/ bidon.) (1,998.00 buc. x 1.93 lei/ buc. = 3,856.14} Achizitia se realizeaza conform referat nr.23840/09-08-2021 (Diferenta - pentru ziua de 11 aug. 2021) - Serviciu Tehnic Productie si referat nr. 24001/10-08-2021, Oferta nr.24012/10-08-2021. Transportul se realizeaza din stoc de catre furnizor, in punctele de desfasurare a activitatii respectiv Parcul N. Romanescu si Sector Coloana Auto, astfel: * pentru data de 11 August 2021 - 88 baxuri * pentru data de 12 August 2021 - 78 baxuri si 2 sticle * pentru data de 13 August 2021 - 83 baxuri si 2 sticle * pentru data de 16 August 2021 - 83 baxuri si 2 sticle Persoana de contact: Alina Stefan tel. 0737-737365.
- Număr anunț
- DA28541379
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- SANIT-CHIMIC SRL (CUI 27657798)
- Cod CPV
- 15981200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.856 RON
- Valoare atribuită
- 3.856 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.