Atribuită
Cumpărare directă
1. Apa Minerala Carbogazoaza ARO - 2 litri (352 bax = 2112 buc - 1.38 lei/ bidon.) (2,112.00 buc. x 1.38 lei / buc. = 2,914.56 lei Achizitia se realizeaza conform referat nr.23169/02-08-2021 - Serviciu Tehnic Productie, Oferta nr. 23261/03-08-2021. Persoana de contact: Alina Stefan tel. 0737-737365.
- Număr anunț
- DA28509443
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- SANIT-CHIMIC SRL (CUI 27657798)
- Cod CPV
- 15981200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.914 RON
- Valoare atribuită
- 2.914 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.