Atribuită
Cumpărare directă
Atac Security SRL se angajeaza sa presteze toate serviciile de paza pe luna septembrie, cu respectarea tuturor conditiilor impuse de autoritatea contractanta conform caietului de sarcini atasat, iar serviciul de paza se va executa în conformitate cu prevederile planului de paza, conform Legii nr.333/2003 si ale H.G. 301/2012, privind paza bunurilor, valorilor si protectiei persoanelor.
- Număr anunț
- DA28645926
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- ATAC SECURITY SRL (CUI 27668827)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.568 RON
- Valoare atribuită
- 26.568 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.