Atribuită Cumpărare directă

- RCA 224683264/24.08.2021 = 1542.60 lei, auto NT07BBK - RCA 224684896/24.08.2021 = 1028.40 lei, auto NT10PMS - A 2533714/24.08.2021 = 160 lei, auto NT10PMS - A 2533719/24.08.2021 = 160 lei, auto NT07BBK.

Număr anunț
DA28653057
Autoritate contractantă
Comuna Secuieni (Consiliul Local Secuieni) (CUI 2613826)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.891 RON
Valoare atribuită
2.891 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.891 RON

din 2.891 RON estimat