Atribuită Cumpărare directă

Obiectul asigurarii: JUMPER CITROEN, A57195, VF7YCBNFC12R85025 Valabilitate Contract De la 31/08/2021 Pana la: 30/08/2022 Prima de Asigurare: 815 LEI

Număr anunț
DA28647223
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
815 RON
Valoare atribuită
815 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

815 RON

din 815 RON estimat