Atribuită
Cumpărare directă
Conform ofertei nr 000881365 Mentiuni speciale: In baza politei se acopera Raspunderea manageriala a Directorului General Cristian Olaru si a Administratorilor: ANDRA GABRIELA PARASCHIV ; ENE STELIAN BOGDAN; BRATIANU RAZVAN; BIRSAN LARISSA MARIANA PAULA; CIOCOI CRISTIAN GABRIEL; IVAN FLORIN CATALIN SI VICOL NED. In completarea conditiilor de asigurare, in baza politei se acopera si cheltuieli de comunicare si relatii publice: 50.000 euro / ev. si in agregat Perioada de asigurare: 12 luni de la 26/08/2021 pana la 25/08/2022 Perioada extinsa raport daune: de la 26/08/2022 pana la 25/08/2023 Perioada retroactiva incepand cu: 01/01/2021 Prima de asigurare: 13.824 EUR Prima in lei este 68.152 lei iar prima rata 17.038 lei
- Număr anunț
- DA28625514
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PARKING BUCURESTI S.A. (CUI 37832152)
- Furnizor / câștigător
- S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
- Cod CPV
- 66516500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.152 RON
- Valoare atribuită
- 68.152 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.