Atribuită
Cumpărare directă
1. Marker permanent SCHNEIDER 1-3 mm 130: culoare negru 2. Marker whiteboard 741, varf rotund, 1-3 mm, Pelikan: 300- negu+200-cantitati egale din alte culori disponibile 3 Pix cu mecanism, varf 0.7mm - AIHAO 567: culoare albastru 4. Pix Schneider Tops M : culoare albastru 5. Roller Herlitz Diggy - 0.5 mm - mina: 400 negru+300 albastru 6. Evidentiator (textmarker) SCHNEIDER Job albastru/galben/orange/rosu/verde/roz: cantitati egale din culorile disponibile
- Număr anunț
- DA28607336
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30192121-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.348 RON
- Valoare atribuită
- 7.348 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.