Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de recompartimentare corp C 6- -Demolare perete din zidarie cu caramida -Demolarea peretilor de gips carton -Demolarea elementelor de beton simplu si beton armat -Desfacerea placajelor din faianta in grupul sanitar si gresie in grupul sanitar, hol si cabinetul medicului -Confectionat cofrage si turnat stalpi si grinzi din beton armat. -Montarea de buiandrugi deasupra golurilor creeate (usi,geam) -Zidarie din blocuri BCA grosimea 25 cm -Inlocuirea sapei existente cu sapa armata -Pardoseala executata din granit in grupul sanitar,hol si cabinetul medicului -Reparatie tencuieli interioare, - Placarea peretilor cu placi de faianta rectificata in grupul sanitar, -Aplicare glet si vopsea lavabila pe tencuielile interioare -Executat tavane false din placi de gips carton pe schelet metalic de sustinere
- Număr anunț
- DA28660086
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
- Furnizor / câștigător
- MINAMAT CONSTRUCT SRL (CUI 21687366)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.990 RON
- Valoare atribuită
- 63.990 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.