Atribuită
Cumpărare directă
1) Small Animal Diagnostic Ultrasound, 4th Edition,2020,deJohnS.Mattoon,RanceK.Sellon,CliffordRuddBerry 9780323533379 1 exemplar = 495.32 lei; 2) Cowelland Tyler's Diagnostic Cytologyand Hematology of the Dog and Cat, 5thEdition, 2019 9780323676878 1 exemplar = 519.57 lei; 3) deLahunta's Veterinary Neuro anatomy and Clinical Neurology,5thEdition,2020 9780323696111 1 exemplar = 481.47 lei; 4) Pathologic Basis of Veterinary Disease,6thEdition,de JamesF.Zachary,2016 9780323357753 1 exemplar = 484.90 lei. Total 1981.26 lei
- Număr anunț
- DA28518143
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.981 RON
- Valoare atribuită
- 1.981 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.