Atribuită
Cumpărare directă
1) Large Animal Internal Medicine, 6th Edition By Smith, Van Metre & Pusterla 9780323676885 1 exemplar = 762.04 lei; 2) Schalm's Veterinary Hematology, by Marjory Brooks, Kendal E. Harr, Davis Seelig, K Jane Wardrop, Douglas J. Weiss 9781119500506 1 exemplar = 1188.00 lei; 3) BSAVA Manual of Canine and Feline Gastroenterology, Edited by:Edward Hall, David A. Williams, Aarti Kathrani 9781905319961 1 exemplar = 432.00 lei. Total 2382.04 lei.
- Număr anunț
- DA28518021
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.382 RON
- Valoare atribuită
- 2.382 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.