Atribuită Cumpărare directă

Veterinary Ophthalmology Two-Volume Set by Kirk N. Gelatt 9781119441830 1 ex 1440.00 lei Clinical Medicine of the Dog and Cat, Third Edition by Michael Schaer, Frederic P. Gaschen 9781482226058 1 ex 495.00 lei

Număr anunț
DA28517924
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.935 RON
Valoare atribuită
1.935 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.935 RON

din 1.935 RON estimat