Atribuită Cumpărare directă

Lectures on Convex Optimization 9783319915777 Convex Analysis and Nonlinear Optimization:Theory and Examples 9780387295701 Randomized Algorithms of Estimation and Optimization under almost Arbitrary Noise 9783662522912 Lectures on Stochastic Programming: Modeling and Theory, Second Edition 9781611973426 Nondifferentiable Optimization and Polynomial Problems 9780792349976 "Inherently Parallel Algorithms in Feasibility and Optimization and their Applications, Volume 8 1st Edition" 9780444505958 Convex Analysis (PMS-28) 9781400873173 Convex Analysis and Minimization Algorithms I 9783642081613 Convex Analysis and Minimization Algorithms II 9783642081620

Număr anunț
DA28499619
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.901 RON
Valoare atribuită
3.901 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.901 RON

din 3.901 RON estimat