Atribuită
Cumpărare directă
MOTOUNEALTA 525PT5S MOTOFERASTRAU GARD VIU STIHL HS45 MOTOFERASTRAU GARD VIU HS45 MOTOFERASTRAU GARD VIU HS45 MOTOFERASTRAU HUSQVARNA 455 RANCHER MOTOFERASTRAU HUSQVARNA 455 RANCHER MOTOFERASTRAU HUSQVARNA 455 RANCHER MOTOFERASTRAU STIHL 441 MOTOFERASTRAU HUSQVARNA 455 RANCHER MOTOFERASTRAU HUSQVARNA 455 RANCHER MOTOFERASTRAU GARD VIU HS45 MOTOCULTOR SENCI 9CP
- Număr anunț
- DA28591278
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI 4693120)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.353 RON
- Valoare atribuită
- 9.353 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.