Atribuită
Cumpărare directă
FS 111 Motocoasă robustă de 1,05 kW, cu motor 4-MIX(r) şi cu mâner dublu Motocoasă puternică pe benzină, pentru suprafeţe mari cu iarbă teioasă. Pornire simplificată, mâner dublu, manetă de comandă cu buton pentru oprire, motor 4-MIX(r) cu rezervor mărit pentru reprize de lucru mai îndelungate, arbore cotit rigid, chingă dublă pentru umeri. Capacitate cilindrică cm3 31,4 Capacitate cu-in 1,92 Nivel presiune acustică with plastic tool dB(A) 1) 95 Nivel presiune acustică with metal tool dB(A) 1) 93 Putere kW/CP 1,05/1,4 Nivel putere acustică dB(A) 1) 106 Nivel putere acustică with metal tool dB(A) 1) 105 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din metal m/s2 2) 3,7 Performanţă Um 1,4 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din metal m/s2 2) 3,7 Greutate kg 3) 5,8 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din plastic m/s2 2) 2,9 Volum rezervor l 0,71 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din plastic m/s2 2) 3,7 Lungime totală cm 4) 180 Diametru tăiere mm 420
- Număr anunț
- DA28567845
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
- Furnizor / câștigător
- STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI 4693120)
- Cod CPV
- 16320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.015 RON
- Valoare atribuită
- 2.015 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.