Atribuită
Cumpărare directă
hin 24 hartie igienica 1440 0,6 pha smart - hartie zet alb 400 5,22 dozator sapun 1100ml 2 50 sapun de ala bun antibacterian 15 65 hand lux sapun lichid 5l 15 32,25 galeata 15l 6 16 matura atena 3 7,2 matura stradala 1 21,36 masca 40 10 covor dezinfectant 3 40
- Număr anunț
- DA28660710
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.8 SUCEAVA (CUI 18238103)
- Furnizor / câștigător
- MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI 27279137)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.169 RON
- Valoare atribuită
- 5.169 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.