Atribuită Cumpărare directă

Brand: Arctic Garantie: 60 luni Tip aparat: Frigider cu 2 u Clasa energetica: A+ Tehnologie racire: Statica Volum total: 223 Volum total: 151 - 250 L Volum frigider: 177 Volum congelator: 46 Compartiment frigider Dezghetare: Automata Numar rafturi cabinet: 2 Cutie fructe / legume: Garden Fresh Rafturi pe usa: 3 Suport oua: Da Compartiment congelator Decongelare: Manuala Capacitate de congelare (Kg/24h): 3.5 Numar total compartimente: 1 Tava cuburi de gheata: Da Alte specificatii congelator: Raft de sarma in congelator Detalii tehnice Numar compresoare: 1 Consum energetic (kW/an): 226 Autonomie fara curent (ore): 16 Nivel de zgomot (dB): 40 Culoare: Alb Functionalitate Control: Mecanic Iluminare interioara: Da Tratament antibacterian: Garnitura usa Usi reversibile: Da Maner: Incastrat Dimensiuni Latime: 54 cm Adancime: 60 cm Inaltime: 146.5 cm Frigider minibar Heinner HMB-42A+, 42 l, Clasa A+, H 51 cm , Alb Clasa de energie: A+,Volum net: 42L,Volum brut: 43L,Dezghetare manuala,control mecanic cu termostat reglabil,Recipient cuburi de gheata,usa reversibila SpecificatiiConsum: 107 Kwh/ an,Nivel de zgomot: 43 dB,Clasa climat: N, ST,Agent frigorific: R600a (19g),Dimensiuni (L*W*H): 43.9*47*51,Lungime cablu de alimentare: 150 cm

Număr anunț
DA28607372
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.339 RON
Valoare atribuită
1.339 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.339 RON

din 1.339 RON estimat