Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici tehnice minime: • ROLĂ CABLU DE RETEA RJ45 CAT5E UTP 305M FIR SOLID, CUPRU INTEGRAL Tip ecranaj:UTP Structura:Cupru Categorie:5e Lungime (m):305 Conductor sectiune transversala (AWG):AWG 24 Fir solid:Da Numar de fire:8 • Mufe rețea RJ45 UTP, Cat5e, 8 fire, 8P8C • Switch 8 porturi Gigabit Tip Switch Retea RJ45 Numar Porturi 8x RJ-45 Viteza Transfer LAN 10/100/1000 Mbps Management: Fara management Garanție: minim 24 luni. • Switch 5 porturi Gigabit Tip Switch Retea RJ45 Numar Porturi 5x RJ-45 Viteza Transfer LAN 10/100/1000 Mbps Management: Fara management Garanție: minim 24 luni.

Număr anunț
DA28559819
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.041 RON
Valoare atribuită
1.041 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.041 RON

din 1.041 RON estimat