Atribuită
Cumpărare directă
Inchiriere excavator pe senile pentru executie lucrari de curatare si indepartare aluviuni depuse pe Valea Aiudului in sat Livezile, jud. Alba. Lucrarile vor asigura restaurarea si consolidarea malurilor cu arocamente pentru mentinerea sectiunii de curgere a apelor in zona satului Livezile
- Număr anunț
- DA28593538
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
- Furnizor / câștigător
- BTC ÎNCHIRIERI UTILAJE SRL (CUI 27987419)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.