Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desktop HP 290 G9 Tower, Intel Core i5-12400 Hexa Core (2.5GHz, up to 4.4 GHz, 18MB), video integrat

Număr anunț
DA34532081
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Hasdate - Finisel (CUI 18006383)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.885.022 RON
Data publicării
20.11.2023 11:23
Data finalizării
21.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.885.022 RON