Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intocmire DALI cf HG 907/2016 pentru reabilitarea termica a Scolii Gimnaziale Petru Comarnescu, oras Gura Humorului

Număr anunț
DA28557924
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
VECTOR CONSULT ASD SRL (CUI 28192658)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat