Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intocmire audit energetic pentru Scoala Gimnaziala Petru Comarnescu, oras Gura Humorului in vederea depunerii proiectului prin AFM

Număr anunț
DA28557848
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
VECTOR CONSULT ASD SRL (CUI 28192658)
Cod CPV
71314300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat