Atribuită Cumpărare directă

Service si mentenanta lunara sistem supraveghere video stradal, format din 80 camere IP, aparatura inregistrare tip NVR cu unitati stocare, cablaj cu FTP si fibra optica, cu echipamente active si pasive. Durata contractului- 4 luni de la 01.09. 2021 -31.12.2021

Număr anunț
DA28608584
Autoritate contractantă
ORAS CAZANESTI (PRIMARIA CAZANESTI) (CUI 4231962)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
50343000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat