Atribuită Cumpărare directă

200m fibra optica, rack 18U 600x600, 2 prize 220V rackabile, 1 tava metalica rackabila , 2 x Media convertoare, Materiale auxiliare + Manopera + Configurare

Număr anunț
DA28528512
Autoritate contractantă
COMUNA SFINTU GHEORGHE,JUDETUL IALOMITA (CUI 4365204)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
45314320-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.288 RON
Valoare atribuită
5.288 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.288 RON

din 5.288 RON estimat