Atribuită Cumpărare directă

Instalare retea date formata din echipamente (1 switch, 1 rack, 6 prize UTP, 4 stick-uri USB, 2 antene exterioare cu suporti ), materiale auxiliare (cablu UTP, fibra optica, canal cablu, parch cord-uri, mufe, etc), manopera instalare.

Număr anunț
DA28497250
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
JUMP SRL (CUI 15162035)
Cod CPV
32412110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.039 RON
Valoare atribuită
8.039 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.039 RON

din 8.039 RON estimat