Atribuită
Cumpărare directă
Localitate: Tutrakan (Turtucaia) Hotel: LODKATA Tutrakan( Hotel Boat) Adresa: St 82, ul. "Ribarska", 7600 Tutrakan, Bulgaria Tip camera: single Tip masa: mic dejun Anularea fara penalizare este permisă pana pe data de 24 August 2021 Dupa aceasta data anularea este de 100% din valoare. Nota! Pretul include mic dejun si taxa de oras.
- Număr anunț
- DA28608075
- Autoritate contractantă
- Institutul de Antropologie "Francisc I. Rainer (CUI 4420597)
- Furnizor / câștigător
- CMB INTERNATIONAL EXIMP SRL (CUI 3880627)
- Cod CPV
- 55100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.470 RON
- Valoare atribuită
- 2.470 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.