Atribuită Cumpărare directă

EIP de mare vizibilitate - tricou maneca scurta = 360 buc; pantaloni vara = 180 buc , confectionate conform Ordinului nr. 1418/2017 privind echipamentul individual de protectie de mare vizibilitate si uniforma de ceremonii pentru personalul operativ de interventie din cadrul serviciilor de ambulanta judeetene( conform oferta in urma ADV 1229950/29.07.2021

Număr anunț
DA28500859
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRAILA (CUI 5848584)
Furnizor / câștigător
C&A COMPANY CONSULTING SRL (CUI 17081603)
Cod CPV
18331000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.800 RON
Valoare atribuită
37.800 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.800 RON

din 37.800 RON estimat