Atribuită Cumpărare directă

Verificare tehnica la ascensor de persoane cu actionare Ward-Leonard, convertizoare de frecventa/tensiune sau hidraulica(indiferent de tipul usilor), conform HG 34/2012 pozitia 18 litera c coloana 2, modificata prin HG 621/21.08.2019. si Ascensoarele ce trebuiesc verificate avand nr. de inregistrare la ISCIR 17247 si 17248, respective numere de fabricatie 29729/300609 si 29725/300610 din anul 1992.

Număr anunț
DA28654940
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat