Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA ! RUGAM CA MARFA SA FIE INSOTITA DE URMATOARELE DOCUMENTE: FACTURA FISCALA, DECLARATIE DE CONFORMITATE CU NR.DE LOT CERTIFICAT DE CONFORMITATE MARCA ,,CE “PENTRU DISPOZITIVE MEDICALE INSTRUCTIUNI DE UTILIZARE IN LIMBA ROMANA, AVIZ DE FUNCTIONARE pentru distribuitor in care sa se regaseasca producatorul dispozitivului medical achizitionat. (unde este cazul)

Număr anunț
DA28496255
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.588 RON
Valoare atribuită
1.588 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.588 RON

din 1.588 RON estimat