Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE INTRETINERE : BATERIE BUCATARIE PM Q06 SAN-Q Buc 2X 50,42= 100,84; BUTUC USA TERMOPAN 90MMD(40-50) BUC 2X 12,61= 25,22; BROASCA 35/85MM Buc 2X 18,49= 36,98; BROASCA AL 35/85MM Buc 1X 24,37= 24,37; REZERVOR WC VISAM Buc 2X 68,91= 137,82; PITURA ALB POLAR 0.6L Buc 2 X7,98 =15,96; DILUANT KOBER 0.5L Buc 1X 6,72= 6,72 ; TRAFALET MULTICOLOR TMAX 250*48-56338 Buc 1X 15,5= 15,55; VAR ZERTIFICAT PLUS 8.5L Buc 1X 151,26 =151,26; SIFON+VENTIL 40-50 8058/V50 Buc 3X 9,24 =27,72 LEI
- Număr anunț
- DA28619453
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GENERAL NICOLAE SOVA PODURI (CUI 29117441)
- Furnizor / câștigător
- GRIFIT CONSTRUCT SRL (CUI 24490996)
- Cod CPV
- 44111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 542 RON
- Valoare atribuită
- 542 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.