Atribuită
Cumpărare directă
MATERIALE INTRETINERE ; BUTUC USA TERMOPAN 90MMD(40-50) BUC 2X 12,61= 25,22; SURUB GIPS-CARTON 3.5*35 Buc 50X 0,04= 2,00; SURUB GIPS-CARTON 3.5*25 Buc 50X 0,03 =1,50; LACAT GALBEN 50MM Buc 3X 6,72= 20,16; BATERIE BUCATARIE PL Q03 SAN-Q Buc 2X 58,82= 117,64; REZERVOR WC SANOBI Buc 2X 72,27= 144,54; BROASCA 25/85MM Buc 2X 18,49= 36,98; DILUANT KOBER 0.5L Buc 2X 6,72= 13,44 ; PITURA ALB POLAR 0.6L Buc 3X 7,98 = 23,94; TRAFALET HARDY 25CM*48MM-184825 Buc 2X 16,81= 33,62; VAR ZERTIFICAT PLUS 8.5L Buc 1X 151,26 =151,26; ADEZIV CM 17 CERAMIT 25KG SAC 1X 55,04= 55,04; SIFON+VENTIL 40-50 8058/V50 Buc 3 X9,24= 27,72; GRATAR PVC 265*385-7600 Buc 2X 2,52= 5,04 LEI
- Număr anunț
- DA28619452
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GENERAL NICOLAE SOVA PODURI (CUI 29117441)
- Furnizor / câștigător
- GRIFIT CONSTRUCT SRL (CUI 24490996)
- Cod CPV
- 44111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 658 RON
- Valoare atribuită
- 658 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.