Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza servicii de management pentru proiectul " Infiintarea sectiei etnografice a Muzeului de Istorie Turda, cod SMIS 125663, proiect finantat din REGIO POR 2014-2020, axa prioritara 13, obiectiv specific 13.1. Cerintele si conditiile minime impuse de autoritatea contractanta se regasesc in caietul de sarcini atasat. Oferta dumneavoastra tehnica si financiara, precum si documentele solicitate in Caietul de sarcini referitoare la Personalul specializat, vor fi transmise la adresa de email achizitii@primariaturda.ro. Achizitia va fi finalizata ulterior verificarii conformitatii ofertei dumneavoastra cu cerintele din Caietul de Sarcini. Acceptarea achizitiei echivaleaza cu asumarea indeplinirii conditiilor prevazute in Caietul de sarcini.
- Număr anunț
- DA28493493
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- EUROTOP CONSULTING SRL (CUI 17750961)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72.000 RON
- Valoare atribuită
- 72.000 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.