Atribuită
Cumpărare directă
Pachet articole de papetarie compus din :CALCULATOR BIROU BUC 1.000 41.1765 PLIC BURDUF BUC 9.000 1.2605 BIBLIORAFT 75 BUC 10.000 5.4622 BIBLIORAFT 50MM BUC 10.000 5.4622 PIX BUC 21.000 0.5882 DOSAR PVC BUC 2.000 1.5966 TEXT MARKER BUC 6.000 2.4370 MARKER PERM BUC 6.000 2.4370 FOLII DE PROTECTE A4 BUC 2.000 8.4034 PLIC CD BUC 15.000 0.0840 CAPSE 24/6 BUC 5.000 0.8403 CAPSE NR 10 BUC 6.000 0.5882
- Număr anunț
- DA28559456
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232 RON
- Valoare atribuită
- 232 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.