Atribuită Cumpărare directă

Seringa de 2ml cu ac detasabil, Seringa de 5ml cu ac detasabil, Seringa de 10ml cu ac detasabil, Seringa de 20ml cu ac detasabil, Leucoplast matase 5cm/9.2m, Spray cu kelen, Comprese sterile 10cm/8cm x 50, Fasa tifon 10cmx10m Fasa tifon 20cmx10m, Fasa elastica 12cmx5m, Plasture adeziv, Spatule linguale din lemn de unicafolosinta, Ace dispozitiv intepare glucometru.

Număr anunț
DA28553843
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.245 RON
Valoare atribuită
1.245 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.245 RON

din 1.245 RON estimat