Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de instalatii electrice - sistem iluminat public -HCL 57/13.08.2021 RN 1898/17.08.2021

Număr anunț
DA28581088
Autoritate contractantă
Comuna Marga (CUI 3227483)
Furnizor / câștigător
ROBERT INSTAL SRL (CUI 22063719)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.623 RON
Valoare atribuită
12.623 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.623 RON

din 12.623 RON estimat