Atribuită
Cumpărare directă
Placa Electrod Neutru Reutilizabil (din 2a parti ) • Placa de masa 26cm*17.5cm si cablu aditional • 100cicluri autoclavare • conexiune Unit: Erbe, Stortz - SE MENTIONEAZA TIPOL DE CONEXIUNE / SAU MODELUL DE ELECTROCAUTER PENTRU CARE SE FACE ACHIZITIA CABLU CONECTOR (4 M COD HF-9556-40) - LUNGIME 5m - SAU SE SOLICITA PLACA+ CABLU ADITIONAL LINGIME 4M - IN CAZUL IN CARE SE DORESTE CONEXIUNE LA ELECTROCAUTER : VALLEYLAB, BOWA, BERCHTOLD
- Număr anunț
- DA28506223
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33161000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.450 RON
- Valoare atribuită
- 1.450 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.